سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

استفاده شما از  وب سايت بازار مجازي علاءالدين به معنی توافق کامل با حقوق و قوانين اين سايت است كه شامل :

قوانين فروش

1. كاربران در هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، ابتدا بايد فرم اطلاعات شخصي خود را در صفحه فروشگاه و بخش  حساب جديد باز كنيد  صحيح و به طور كامل پر نمايند. طبيعي است كه كاربراني كه قبلا حساب شخصي خود را تكميل و وارد كرده اند به  قسمت وارد شويد  ” مراجعه خواهند كرد.بديهي است درصورت ورود ناقص يا نادرست اطلاعات ، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

2. خريد پس از نهايي كردن سبد خريد كالا و توسط انتقال به كارت شتاب  و يا انتقال به حساب ما انجام خوهد شد.

3.  در صورت نياز مي‌توانيد خريد خود را با ارسال مبلغ نهايي خريد به  شماره حساب هاي

  •  شماره حساب 0101985189001 بانك ملي        و يا شماره كارت   6037997173536690  به نام سيد سعيد نقوي و
  •  
  • شماره حساب 4287931923       بانك ملت        و يا شماره كارت    6104337900358746 به نام سيد سعيد نقوي،
  •  

واريز و ما را با ارسال ميل به آدرسInfo[at]Alaedincenter[.]Com  و يا تماس با شماره تلفن 66709900 -021 آگاه  و خريد خود را تكميل كنيد.

4 . ميزان ماليات بر ارزش افزوده شما در فاكتور قيد خواهد شد حتي اگر صفر باشد.

5. هزينه هاي احتمالي حمل و غيره (در صورت شامل شدن سفارش شما ) در فاكتور شما قيد خواهد شد.

6. رديابي وضعيت ارسال كالاهاي سفارش داده شده به دو طريق امكانپذير است .فرايند خريد و ارسال به آدرس ميل شما ارسال خواهد شد.نيز شما ميتوانيد با تماس با تلفن هاي ما (66709900-021) از نحوه ، زمان و مراحل ارسال مطلع شويد.

7. فاكتور و پيش فاكتور هاي سفارش براي شما ارسال خواهد شد.

8. روند مرجوع كالا فقط با تماس با شماره تلفن سايت و ايجاد هماهنگي‌هاي لازم با بخش فروش قابل پيگيري است .

9. كليه قيمت ها بروز و قابل ارائه  در زمان است .در صورت موجود نبودن محصول مدت زمان ارائه هر محصول و  همچنين اعتبار قيمت آن در صفحه محصول قابل پيگيري است .

10. شما مي‌توانيد نام گارانتي هر محصول را در صفحه هر محصول مشاهده فرماييد.نيز مي‌توانيد جهت آگاهي در مورد خدمات پس از فروش كالا ،نوع و شرايط استفاده از گارانتي با شماره تلفن 66709900 – 021 تماس بگيريد.

قوانين سايت

11. استفاده از محتويات اين سايت برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها با ذکر منبع يا آدرس سايت مجاز می باشد . خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات در صورتيكه منافع تجاري مد نظر باشد پيگرد قانوني خواهد داشت.

12. اطلاعات و محتويات فني و قيمتي موجود در سايت بازار مجازي علاءالدين به طور مداوم به روز خواهد شد.

14.  سايت بازار مجازي علاءالدين ممکن است دارای لينک‌هايی به سايت‌های ديگر باشد. اين سايت ها تحت نظر اين سايت نبوده و بازار مجازي علاءالدين هيچ مسئوليتی در قبال محتويات اين سايتها ندارد. بازار مجازي علاءالدين اين لينک ها را برای سهولت شما و يا جهت آگهي فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لينک ها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نيست. شما توافق می کنيد مسئوليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سايت های لينک شده در سايت بازار مجازي علاءالدين‌ باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

14. سايت بازار مجازي علاءالدين تحت هيچ شرايطي مسئوليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از مشکلات اينترنتى، عوامل طبيعى، نيروى انسانی، ، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

15-  کسانی که تمایل به ارسال مطالب خبری ، گزارشات ، مطالب علمی و تخصصی دارند باید ابتدا در سایت عضو شوند . برای عضویت در سایت می توانید از بخش " عضويت در سايت "  استفاده کنید .سپس ميتوانيد اين مقاله ها را به آدرس     Info[at]Alaedincenter[.]Com  ارسال نماييد. نام کاربری که در سیستم برای خود انتخاب کرده اید را به آدرس اشاره شده ارسال نمائید تا پس از بررسی  شما در گروه ناشرین مطالب در سایت قرار بگیرید .

16-  مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار مطالب ارسالی مختار است و در صورت صلاحدید می تواند نسبت به حذف آن اقدام کند . و در این خصوص اختیار تام دارد .

17-  اخبار و گزارشات ارسالی باید مستند و دارای صحت و سقم کامل باشد . گزارشات و اخباری که فاقد واقعیت باشد در سایت درج نمی شود .

18-  از ارسال مطالب طولانی ( بیش از 2 صفحه کاغذ A4 ) خود داری شود و در صورتیکه مطالب شما بیشتر از این مقدار است در سری های جداگانه ارسال نمائید . درصورتیکه مطالب شما دارای عکس است از تصاویر کم حجم استفاده نمائید و ابتدا عکس را در سایت آپلود کنید و سپس در متن از آن استفاده کنید . عکسهائی که دارای کپی رایت ( حق مالکیت معنوی ) باشد و این موضوع توسط ارسال کننده مطلب رعایت نشده باشد از سایت حذف می شود .

19-  مطالب شما باید صرفاً توسط خودتان تهیه شده باشد و در صورتیکه از سایت و ماخذهای مکتوب و یا سخنرانی های رسمی استفاده شده باشد باید منبع آن ذکر شود .

20. ما ممكن است سرويس های خود را به هر دليلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغيير دهيم و حق تغيير شرايط این سرويس ها نيز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس های بازار مجازي علاءالدين‌ هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در اين صورت تاريخ مندرج در بالای اين صفحه منعکس کننده آخرين زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها دستخوش تغيیرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سايت منعکس خواهد شد.

حريم شخصي

21. سياست سايت بازار مجازي علاءالدين حفظ حريم شخصی کاربران  است و به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.

22. وب سايت بازار مجازي علاءالدين اقدام به دريافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خريد كالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگي قبلي تحويل دهد. همچنين سايت بازار مجازي علاءالدين مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نمايد که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رايانه شما می باشد و به طور خودکار توسط سايت ثبت می شود. اين اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتی و زمان دسترسی به سايت باشد. اين اطلاعات توسط سايت برای انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس ها و تامين اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گيرد.

23. سايت بازار مجازي علاءالدين از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد بهينه سايت جهت خدمت رساني استفاده می کند. سايت بازار مجازي علاءالدين همچنين ممکن است از طريق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس های  جاری يا امکان ارائه سرويس های جديد جويا شود.

24. بازار مجازي علاءالدين خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق كانال هاي ارتباطي ذكر شده در صفحه تماس با ما ، با ما در ميان بگذاريد.

مرجع رسمي تماس با ما

25. تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنی www.Alaedincenter.com و پست الكترونيك   Info[at]Alaedincenter[.]Com    و شماره تلفن 66709900و فكس ما 66715826  است. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم.

26. وب سايت بازار مجازي علاءالدين هيچ گونه سايت اينترنتی با آدرسی غير از www.Alaedincenter.com و همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گيرد. برای تماس با سايت بازار مجازي علاءالدين ، فقط آدرس های ايميل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ايميل کنيد.

27. اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده مندرج در بخش حقوق و قوانين وب سايت بازار مجازي علاءالدين خواهد بود .